Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Wanted fara motiv

In jos 
AutorMesaj
Gicu

Gicu


Mesaje : 3
Data de inscriere : 18/02/2014
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Wanted fara motiv Empty
MesajSubiect: Wanted fara motiv   Wanted fara motiv Icon_minitimeSam Mar 01, 2014 3:37 am

Nick-ul tau: Gicu
Level: 7
Nick-ul celui reclamat:TheJkb
Dovezi(SS/Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
                         http://tinypic.com/view.php?pic=33zcosz&s=8#.UxHG2M43DGg
Doar atat am reusit sa salvez din taota "rafuiala"
Intr.o poza ma adresam cu : Gata copil idiot lui BlackAngel pentru ca incerca sa ma omoare Neutral

Descriere: Am fost cu BlackAngel la el acasa sa vad cateva masini in cart NoLimit. Au fsot destul de scumpe si nu am vrut sa cumpar. Dupa nu ma mai lasa sa ies de acolo.. I-am spus ca vreau sa cumpar una si sa mergem la banca, dupa ce am iesit am spus ca nu vreau. Ca am zis asa doar ca sa pot pleca de acolo.. si dupa a tras in mine si m-a omorat. La cateva minute am participat la un event.. si acolo era si el. S-a apucat sa ma bata si eu tot ii spuneam sa stea potolit. Si am primit Wanted 2 de la TheJkb degeaba. Cu ce am gresit eu ?

Alte precizari: Sunt faorte multi pe serv care fac abuz de putere. Nu trebuie sa le suport toate figurile doar pt ca sunt un jucator obijnuit si nu sunt intr.o factiune sau in politie, armata etc..
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
 
Wanted fara motiv
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: NOLIMIT SA:MP :: Reclamatii :: Reclamatii Playeri-
Mergi direct la: